| Decebalul a întrebat:

Am o problema cu browser-ul, mai exact cu YouTube-ul. De fiecare data cand ma uit la mai mult de 2 videoclipuri, urmatorul se blocheaza, si se blocheaza si browser-ul(chrome). Nu stiu de ce face asa, nu mi s-a mai intamplat niciodata. Stie cineva cum pot sa rezolv? Btw, am reinstalat browser-ul si nu a rezolvat nimic sad.

2 răspunsuri:
| ovidiu68 a răspuns:

Incearca o curatare a sistemului cu CCleaner (setari default), restart si vezi daca e ok.