| anonima0101 a întrebat:

Am o problema cu facebook nu mi se incarca news feed-ul imi apare doar o pagina goala, pot sa intru pe profilul meu doar daca scriu adresa de exemplu www.facebook.com/numelemeu, am golit istoricul de navigare, am intrat de pe alte calculatoare aceeasi problema am intrat de pe alt cont pe acela functiona, tin sa mentionez ca de pe telefon merge perfect pot sa vad news feed-ul. Ofer Funda! :(

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E de la ei, asa arata la toti, vei ca-s mai multi care intreaba acelasi lucru, deci asteapta sa-si revina, nu-ti zapaci calculatorul

| anonima0101 explică (pentru mixxjim):

Da dar am intrat pe alte conturi care nu aveau nici o problema, de ce doar al meu? sad

| mixxjim a răspuns:

Platformele pentru calculator si android sunt diferite, a crapat aia pentru calculator, de-aia-ti merge pe telefon