| Ferdinand14 a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul, bara laterala in care am prietenii s-a micsorat, inainte era integrata pe acel fond alb iar acum imi permite sa o accesez doar printr-un click ceea ce este destul de neplacut, are cienva vreo solutie despre cum as putea integra bara cu prieteni inapoi pe fondul alb din dreapta?

Răspuns Câştigător
| 11Marius11 a răspuns:

Este din cauza rezolutiei pe care ai setato din placa video. Sau browser-ul pe care il folosesti nu este pe tot ecranul happy

1 răspuns: