| Mozart a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul:Cand dau click pe albumele unei persoane,imi apare numele albumului, dar nu pot sa vad pozele si scrie "There are not photos in this album"+ ca nu imi apar toate albumele pe care le are acea perosana.
Am incercat sa vad pozele dupa alt profil si A mers.
Se poate ca acea persoana sa imi fi dat interdictie sa vad acele poze si albume?

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Pai inseamna ca nu esti prieten/a cu persoana aceeahappy Nu poti vedea pozele decat a prietenilor si a celor care seteaza sa vada toata lumea, sunt unele persoane care nu doresc asta iar tu ai nimerit un profil care nu doreste sa i se vada pozele decat la prieteni, daca o/il ai in lista si nu poti vede pozele inseamna ca ai fost restrictionat adica nu ai voie sa vezi postarile persoanei respective sau care doreste sa nu le vezi.

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Pe "dupa" alt profil ala esti prieten/a cu persoana aceea? Daca da, da, esti la Restricted sau doar la Hide this from...
Postarile publice nu poti sa le ascunzi de cineva.

| Mozart explică:

Ba da, o am la prieteni, o am chiar in lista de familie...

| Mozart explică:

Si am uitat sa va mai spun ceva:ii pot vedea albumele, dar nu pe toate.

| SoniaMihaela a răspuns:

Daca nu-i poti vedea pozele, inseamna ca nu te are in lista de prieteni.trimite-i o cerere de prietenie si se rezolva totul tongue

| Erzengel a răspuns:

De obicei asta iti apare cand nu o ai la prieteni pe acea persoana. Dar este posibil sa iti interzica doar tie sau mai multor persoane sa vada anumite poze. Poti sa incerci s-o stergi de la prieteni si sa o adaugi din nou sau chiar sa iti faci inca un cont.