| razvan09 a întrebat:

Am o problema cu internetul, modemul imi afiseaza ca merge internetul iar cand intru in oricare browser nu merge.Am net de la UPC 60mb+wireless...i-am sunat pe cei de la reprezentanta si mi au sus sa reformatez pc-u, cred ca am reformatat pc-u de 3 ori pana acum si am scanat pc-u de virusi tot cam de atatea ori, stie cineva ce as putea face? ca daca ii sun iar pe acei indivizi iar imi vor spune sa reformatez pc-ulaughing) + ca mi au schimbat isi modemul si tot degeaba

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Wireless-ul merge? Poti intra pe adresa locala a modemului? (192.168.1.1 sau care e a ta...)