| Swabia a întrebat:

Am o problema cu mess`ul.Atunci cand vreau sa vorbesc cu cineva prin optiunea "Call" persoana respectiva ma poate auzi, dar eu nu!
Mergea inainte sa apuce varul meu la laptop, l`am tot intrebat pe unde a unblat da`nu mi-a dat nici un raspuns.
Mai e cineva in situataia aceasta, cum a`ti rezolvat problema?

2 răspunsuri:
| Swabia explică:

Corectie *umblat - *situatia!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate persoana respectiva nu are microfon ca sa iti poata raspunda...sau este de la pc-ul lui defect atata timp cat persoana respectiva te poate auzi nu are nimic laptopul tauwinking