| Swabia a întrebat:

Am o problema cu mess`ul.Atunci cand vreau sa vorbesc cu cineva prin optiunea "Call" persoana respectiva ma poate auzi, dar eu nu.

Mai e cineva in situatia aceasta, cum a`ti rezolvat problema?

[ Mergea inainte sa apuce varul meu la laptop, l`am tot intrebat pe unde a umblat da`nu mi-a dat nici un raspuns. ]

12 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Persoana respectiva are microfon? laughing

| uzzi92 a răspuns:

Pai daca nu ti se aude decat la mess cand iti vorbeste cineva... incearca sa dai Ctrl+Shift+P / Calling and Devices / Open the Call Setup Assistant / Next / Next (ajungi aici in zona setarilor pentru microfon, daca vrei il poti sa si pe el mai tare) / si ai ajuns in zona Audio (ai o bara pentru volum, dao la maxim; si deasupra niste optiuni, pune pe System Default...) / Finish. cred ca ar trebui sa meargawinking

| Swabia explică:

@cosmin am incercat cu mai multe persoane si la toti aceeasi treaba...eu nu aud, dar ei ma pot auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai pus o data aceastra intrebare...nu inteleg de ce a trebuie sa o repetiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca ai o problema cu volumul castilor sau poate ai sonorul prea incet sau ultima varianta ti s-au defectat buxele. O sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall cf e pe mess?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna casa poti folosi din nou mesul asa cum vret tu ar trebui sa verifici setarile de sunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aptit si eu da cu sora mea

| alexuzha a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel dar ya incearca u sa unbli in setarile la microfon ca s-ar putea de fapt sigur este de acolo si la mine se intampla la fel dar a unblat tata prin el si gata daca cpti sa asculti muzica nu este de la casti umbla la camera si microfon la laptopuri asa se intampla

| cosmingcc a răspuns:

Mai intai vezi daca asa se intampla la toate persoanele. daca da vezi daca iti merg boxele big grin si daca iti merg boxele si cu poti vb cu nimeni e mai complicat si poti incepe sa cauti la preferinte in meniu' la messwinking succes