| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tel nokia N95. Nu accepta cardul de memorie, (card corupt) am încercat si cu alt card, aceiasi problema.

3 răspunsuri:
| adrian_7273 a răspuns:

Daca e replica made in china luat la 200 ron e normal.
daca il ai din magazin du-te la ei sa vada ce are

| nimic`pentru`nimeni a răspuns:

L ai cumparat de la baietii de la colt? cu: hai baiatu dau un telefon! vezi ca nu e original, e vrajeala de telefon, desii arata la fel ca unul original. Daca e luat din magazin autorizat gen, mergi inapoi ca are garantie si sa l faca sa citeasca carduri!

| misterman a răspuns:

Ai pus o intrebare de nota 10.aceeasi problema am si eu cu el.