| 1Chris1 a întrebat:

Am o problema cu un televizor LG 23 system mai vechi. Din greseala, i-am tras firul din priza, insa nu era pornit in momentul asta. Acum, l-am bagat din nou in priza, insa, de fiecare data cand in bag se aprinde butonul ala rosu si se stinge imediat. Oare care-i problema? Ofer funda!

1 răspuns:
| Lorii69 a răspuns:

Nu cred ca de la incidentul cu priza s-a stricat... probabil e dintr-un alt motiv. Du-l la un centru ( te va costa ceva ) sau mai bine, daca ai prieteni care se ocupa, roaga-i sa te ajute...