| d3monyc a întrebat:

Am o problema cu windows 7, nu ma lasa sa intru in Control Panel(doar il deschide apoi cand selectez ceva "add remove program" sau altceva) imi da o eroare, si nici Pictogramele la Poze nu imi aparva rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Run\cmd\clic dreapta pe el run as administrator\in command prompt scrii sfc/scannow \enter\dupa scanare restartezi pc-ul.Ar fi bine sa ai cd-ul cu w7 daca iti cere asta.
Prin asta se repara fisierele corupte in w7

| Timberland a răspuns:

Trebuie sa il reinstalezi, mai mult ca sigur are o fila ( sau mai multe) lipsa