| CM2012 a întrebat:

Am o problema cu windowsul. Pot sa fiu doar pe Safe Mode, ca nu imi intra in PC noramal si imi da o eroare de genul System_thread_exception_not_handled.
Si am incercat sa-l reinstalez iar windows-ul, dar imi cerea sa restartez si calc, dar atunci imi aparea eroarea aia, si intram iar in safe mode.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Ne intalnim iar.:) Intelege ca windows 8 nu e compatibil cu sistemul tau. Aceasta eroare intra cand windows-ul nu e compatibil cu placa grafica ori cu cu placi vechi. Uite link in care o sa vezi ca am dreptate.De aceea ti-am spus sa mergi pe windows 7. Citeste si o sa-mi dai dreptate, daca nu cunosti engleza baga pe traducator. http://www.tomshardware.co.uk/......ndows.html