| Clamidia a întrebat:

Am o problema. De ieri sau de 2 zile, nu știu sigur se întâmpla ceva ciudat. Cineva a încercat sa mi între pe contul de gmail dar nu stiu cum. Tot primeam cod de conectare. Am schimbat parola după iar am primit. Parola de la steam a fost schimbată și am schimbat o la loc. Emailul ăla nu avea legătura cu cel care era sa fie spart sau nu stiu dacă a fost. Azi mi au crescut persoanele pe care le urmăresc pe insta la 3000 și aveam 1000. La email nu mi apare ca e cineva conectat, nici pe insta. Am activat și chestia aia sa te conectezi cu 2 pași. Nu știu ce sa fac. Mi a intrat cineva in calculator nu știu...
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul si data viitoare ai grija ce accesezi.

3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Nu ti-a intrat pe calculator, dar incearca sa-ti sparga contul. Ai grija sa nu dai din greseala confirmare la codul de verificare.

| Clamidia explică (pentru Vântulalb):

Pai dacă nu a reușit sa între. Cum a aflat de alte email uri. Cum mi-a adăugat 2000 de persoane pe insta la " urmăresc". Cum mi-a aflat pe loc parola la steam după ce am schimbat-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant! Nu am pățit niciodată.