| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am o problema, deci am 4 ore de romana pe saptamana si in prezent am o singura nota,nu am absente am fost la toate orele de romana, de ce nu ma asculta?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa te forteze sa inveti lectie de lectie!
Probabil te va asculta in ultima ora de romana din trimestrul asta, ca sa iti puna a doua nota!

| Sn4k3 a răspuns:

Probabil ca o sa dea mai multe teste sau crede ca are timp. Eu am 6 ore de mate pe saptamana si o nota.

| TheRealFantasy a răspuns:

Poate esti prea bun si nu te mai asculta, doar la sfarsit si face media din 2 note sau 3 maxim in afara de teza. laughing

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru TheRealFantasy):

Pai are voie sa incheie cu 3 note+teza?

| valentinatvd a răspuns:

Pana in momentul aceste voi ar fi trebuit sa dati cateva teste, la finalul fiecarui capitol.
anunta te la raspuns, ai nevoie de 5 note plus teza la 4 ore pe saptamana.

| KeyoAsurame a răspuns:

Conteaza de numarul de elevi din sala de clasa
de cum te comporti in tipmul orei
si cum se comporta colegii tai in timpul orei
... daca vrei sa fi ascultat spune-i sau intreab-o pe profesoaa ta sa te asculte

| SuntSerioasa a răspuns:

Am fost si eu in cazul tau... primeam nota doar la teste. fac cum iti zic ca pe mine chiar a functionat :
Nu mai fii disperat sau macar nu mai parea... la ora nu ai raspunde chiar daca tu stii si cand is intrebari usoare sau pune sa asculte tu fate ca si cum nu ai stii si ca ai vrea sa nu te scoata. chestia asta functioneaza fiindca el va crede ca tu nustii si sigur te va scoate. La mine a functionat happy SUcces