| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, eu am un laptop Compaq pe care am windows 7... dar e un windows copie. asa imi apare si am multe probleme cu laptop-ul din cauza asta. Cum sa imi instalez un windows 7 original, de unde sa-l descarc, cum sa-l instalez, trebuie sa aduc pe cineva sa-l instaleze sau pot eu? Sunt cam paralel cu 'windows-urile'. Daca il cumpar cam cat e un windows 7, si de unde sa-l cumpar? Daca pana la urma il instalez (descarc) o sa mi' se stearga toate programele, imaginile, videoclipurile, pozele, muzica (tot)? Cum sa fac sa nu mi' se intample asta? Pot sa le salvez pe un stick pozele, videoclipurile, muzica... dar programele? Le pot salva, dar o sa-mi mearga' pe celalalt windows?
Cine imi da un raspuns bun si complex primeste funda, vot si ce mai vrea el, multumesc! ^^

Răspuns Câştigător
| johnyxus a răspuns:

Ai nevoie de bani pentru unul original, e in jur de 350-400 de lei daca nu ma insel.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

My friend. oroce windows care il descarci gratis e o copie.
daca vrei original, du-te la un magazin si scoate banu sa il cumperi. happy