| andreeadragutza22 a întrebat:

Am o problemasad. In calculator am o statie microlab cu 5 boxe mici. O am pusa la calculator dar nu stiu de ce si cum mi se aude bazait in boxe. o am cam de 1 an jumate si face figuri acum cand ascult pe youtube muzica, se aude bazait la unele sunete! Cand ascult in winap nu se aude bazaitu ala se aude foarte clar. Va rog ajutati-ma dau funditasad

Răspuns Câştigător
| Adriankuala a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu si am descoperit ca finalu este pe duca big grin ar fi de schimbat dar nu-l schimba pana nu moare de tot

| z234a a răspuns (pentru Adriankuala):

Dc sa nul schimbi pana nu moare de tottongue?

5 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Pai reinstaleaza flash-ul, reinstaleaza browser-ul, vezi ca poate fi si de la placa de sunet sau si mai rau ti s-a ars un final la amplificator... e greu sa imi dau seama asa...

| Adriankuala a răspuns:

Revin cu un raspuns nou placa audio integrata se aude doart pe jumate am bagat o pereche de casti si se aude doar una deci nu era finalu incearca si tu big grin

| Dantewashere a răspuns:

Ai windows 7? daca da instaleaza un driver audio nou....eu asa am facut si nu mai bazaie

| Bpoc a răspuns:

Buna, vezi sa nu fie de la mufa usb sau din spate de la firele boxelor.