| lolyta111 a întrebat:

Am o problema in legatura cu telefonul meu Samsung 15500 galaxy 5. mi sa inegrit ecranul si se vede negru cateodata se vede bine si cate odata se vede negru si nu stiu ce sa fac.imi puteti da niste sfaturi? funda big grin

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Ideia este ca daca se vede si cind spui ca este negru? Daca da inseamna ca nu mai functioneaza ledurile ce lumineaza fondul displeiului la el, un contact imperfect la conectorul banda intre displei si placa de baza, se poate remedia la un centru specializat, nu amatorial..risti sa pierzi aparatul si vad ca tii la el. nu?
Sarbatori fericite!