| otipa a întrebat:

Am o problema la calculator. Cand vreau sa vizionez filmulete de pe youtube precum si programele tv online pe fullscrean mi se albeste ecranul si nu se mai vede nimic. Cum se poate rezolva problema?

2 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Da. Si mie mi s-a intamplat la windows Xp. Dar acum cu noul pc nu mi se pai intampla. Intreaba un specialist in pc sau laptopuri. Ori du-te in my computer, si unde sunt Local Disk C si D dai click dreapta, dar intr-un loc alb, apoi Propites, apoi dai Device Manager, apoi Display adapters apoi dai pe el de 2 ori, si o sa iti apara interfata. Apesi pe el click dreapta si Uptade Driver Software. Si astepti. Gata big grin

| Lorys a răspuns:

Stai linistit/a si mie mi-se intampla asta mereu dar mea-m reinstalat windowsul P.S am windows 7