| j1NNNx a întrebat:

Am o problema la Facebook.
merge tot bine (pot sa fac totul - normal) doar ca nu merge messengerul, am incercat si pe calculator si pe telefon (messenger), si pe telefon (Facebook lite), am incercat sa dau update, restart la telefon, nu merge. pe alt Facebook merge, doar pe profilul meu nu, si altcineva a incercat la fel, cu profilul lui si al meu si doar al meu nu merge. mai are cineva problema asta?

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Cu aceeasi problema ma confrunt si eu. Tocmai ce am intrat pe messenger si nu mi se incarca deloc conversatiile nici pe telefon, nici pe laptop. In ultima vreme apar tot felul de erori de la ei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa-ti fi dat cineva vreo 5K emoji-uri drept mesaj, nici acum nu s-a reparat bugul de pe toate device-urile (mai ales cele cu putin RAM, noile biblioteci JS din Facebook au memory leak).

| Roxin a răspuns:

Da, nici la mine nu merge.
Nu imi incarca conversatiile... Vreo eroare de la ei.

| Cătălina1115 a răspuns:

Bună! Și eu am pățit la fel! Am intrat pe toate aplicațiile de la Facebook(Facebook lite, messenger lite, chrome, messenger și pe laptop am încercat), când intru nu îmi apar mesajele. Nici nu primesc, și nici nu pot trimite!