| WarGarurumon a întrebat:

Am o problema la Yahoo! Messenger. Imi apare ce scriu dar cand dau enter nu imi mai apare ce am scris deasupra. Nu imi apare nici ce imi scrie persoana cu care vorbesc. Ce problema am sau cum o rezolv?

8 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Ai încercat să restartezi pc-ul sau să reinstalezi messengerul iaraşi?

| Turquoise a răspuns:

Buna,
Ar putea fii o problema cu versiunea YM, se pare ca versiunea 10 are cateva probleme.
Ar mai putea fii o problema cu fontul, sa nu fie alb.
Mai este posibilitatea sa ai virusi, se rezolva cu o scanare.
Sarbatori fericite!:*

| Wihaela a răspuns:

Nu-ti mai merge messu`. sterge-l, iar apoi intri pe google si scrii messenger (ce nr vrei uh) download.bafta!

| Lala20 a răspuns:

Reinstaleaza Yahoo-ul! Daca tot nu merge, poate e de la Windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu am incercat luni de zile dar am rezolvat intra aici si vei rezolva garantat dar da fundita dupa.www.forwindows.net/nu-vad-ce-scriu-ce-mi-se-scrie-pe-messenger-soluția/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit eu rezolvarea aici http://ymessenger.ablog.ro/......er.html... sper sa mearga si la voi!

| cosmin_6815 a răspuns:

Si la mine e tot la fel