| OnlyDga a întrebat:

Am o problema.O sa cant pentru prima oara pe scena. La un spectacol, mai exact balul bobocilor. Si cam am emotii destul de mari. Piesa e destul de grea. Si ma tot gandesc sa nu gafez. E naspa. Ca nu am mai avut experiente de genul. Voi ce parere aveti? Cum pot scapa de emotii si sa fiu sigur pe mine?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Cum pot scapa de emotii si sa fiu sigur pe mine?"

repetiție (de cât mai multe ori)

| RRoberto2018 a răspuns:

Repeta mai mult si va fi bine.Si daca gafezi ce? N-ai vazut ca sunt "mari vedete" care-si uita textele prin concerte. Si ce daca? Cui nu-i place, la revedere. Nu te consuma tu daca le place. Mergi acolo si fa ce poti. Daca nu iese cum iti doresti, nu-i stres! Poate iese data viitoare, si acumuland experienta, va fi tot mai bine.
Ma si mir de mine cat optimism am pus in textul asta! Cand o sa ajungi mare vedeta in dai si mie o dedicatie de aia cu " dusmanii mei... " Stii tu mai bine!;-))