| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am o problema pe Facebook, nu imi mai apare optiunea "apari ofline in chat cu...", deci nu stiu ce sa mai fac pana mai acum 2 saptamani mergea.Am intrat pe mai multe conturi de Facebook si apare, ma gandeam ca e chestie de la browser, degeaba! Daca dau la setari avansate imi apare 2 optiuni la fel opreste chatu pentru prieteni de 2 ori inainte nu era...ce trebuie sa fac? e clar ca doar pe un Facebook am aceasta problema.Va rog daca stiti sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| Alex2o17 a răspuns:

In loc de 'apari ofline in chat' cu vezi ca scrie 'opreste chatul'

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru Alex2o17):

Eu vreau pentru anumiti persoane

| Alex2o17 a răspuns (pentru Ronaldo_Messi_2001):

Eu acum sunt pe Facebook si vad ca e optiunea

| Ronaldo_Messi_2001 explică (pentru Alex2o17):

Doar pe Facebook meu e problema pe altul, nu