| Eღilia62 a întrebat:

Am o problema.Toate conexiunile la internet nu mai merg. Daca vreau sa joc un joc in retea nu se poate, pe messenger nu pot sa intru, nu mai pot intra pe net decat cu Mozzila Firefox, cu alte browsere nu pot intra.Am incercat si cu Google Chrome, Opera, Internet Explorer dar nu merge.Cum as putea sa fac sa-mi mearga toate conexiunile din nou?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 explică:

S-a rezolvat.Era mult mai complicat, dincolo de banalitatea unui antivirus sau firewall;-)

| ionut1980 a răspuns:

Poate iti sunt blocate de vreun firewall sau antivirus.Inchide-le daca ai si vezi ce se intampla.