| anonim_4396 a întrebat:

Am o reclamatie la politie impotriva mea, inca nu mi-a venit citatie, dar nu am rabdare, si as dori sa lamuresc mai repede problema.
Sapramana asta nu pot ajunge, decat dupa ora 16, oare la ora respectiva mai gasesc pe cineva la politie care sa ma lamureasca cum se procedeaza, sa se rezolve mai repede problema.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe internet la orarul organului de politie unde trebuie sa mergi.
Nu stiu exact cum este in prezent dar inainte erau doua zile si cu program de la 17 la 20.