| Liiiax99 a întrebat:

Am o tableta Vonino Otis S si sistemul de operare este Android 4.1.1 si am incercat sa iau si eu The Sims Freeplay dar zice ca nu e compatibil cu versiunea pe care o am. Sora mea are tableta GoClever Tab R104 si are aceesi versiune de android si ii merge iar versiunea si de pe Google Play este mai mica decat a mea. Ce pot face sa mearga? Funda.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e compatibil cu tableta, nu cu versiunea de Android. Adică nu ai destul RAM, resurse la placa video etc.