| Eugeniusu a întrebat:

Am picat sala, proba teoretica pentru permis. Maine ma duc pentru a 2 a oara, sunt mai pregatit. Nu stiu cum trebuie sa procedez, scot o alta taxa de examinare cu 6 lei. doar atat? Trebuie sa scot taxa veche pe care a scris doamna aia? Mai trebuie sa pun ceva la dosar in afara de taxa? Mai trebuie sa merg acolo unde depun dosarul sau trebuie sa merg direct la sala? Va dau funda si vot daca ma ajutati, va rog!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vei plati doar taxa de examinare de 6 lei si sa ai dosarul la tine cand mergi la sala.