| adrianpetrican a întrebat:

Am pierdut vreo 500 lei la pariuri sportive pana acum! Problema e ce sa fac sa castig si eu un bilet cu 6 evenimente? Ma tot chinui sa gasesc ceva care sa ma ajute sa castig si eu macar un bilet de 6 evenimente! Am pus acum iar 100 lei la casa pariurilor cu speranta ca voi castiga odata 6 evenimente! Vreau sa castig 6 evenimente la pariuri!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine mergeai la 2 femei. 250 lei fiecare = 2 sexuri total 4 placeri cu 2 tipe

| Wr3nch a răspuns:

Ah pariuri sportive. O teapa de success de cand au aparut.

| Catrice a răspuns:

Felicitări,ai descoperit calea spre pierzanie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta îți aduce satisfacție? Găsește-ți alte pasiuni.
Eu aproape tresar de bucurie când văd cazinourile și casele de pariuri cu lacăt pe uși. Pur și simplu nu-mi mai încap în piele de fericire!
As propune să fie arse.

| adrianpetrican explică (pentru anonim_4396):

Sa investesc in top 10 monede digitale?

| adrianpetrican explică (pentru anonim_4396):

Ce sa arzi ma, casele de pariuri? sa le arzi? cum poti sa fii atata de zapacit incat sa arzi o casa de pariuri?

| TFL007 a răspuns:

Problema e sa nu te mai uiti pe rezultate daca vrei sa te lasi, daca nu o sa te afunzi si mai rau in depresie! orice ban care il faci si online e pierdut, daca nu e retras la timp! sanse sa recuperezi investitia sa joci din nou suma pierduta pe o cota de 2 sau 4 dintr-un meci sau doua

| TFL007 a răspuns:

Eu am avut o schma sa ii zic asa dar ai nevoie de banca mare undeva la 3000-4000 ron, jucam duble in cota de 4 sau 6 din 2-3 evenimente pe 100 ron miza cota minim 2 fiecare, mi-a mers pana la primul lost dupa care am renuntat de teama, cu teama nu faci nimic la pariuri sportive

| TFL007 a răspuns:

Ce tampiti prin comentarii da ii inteleg, nu au treaba cu fenomenul ca nu au calcat intr-o sala de pariuri sportive, daca esti parior si nu ai notiunea de baza aceea ca cotele la favorite de 1, 30 nu ies si in naivitatea consideri ca ai toate sansele daca pui 10 favorite pe 100 de lei atunci lasa pariurile! cele mai profitabile pariuri sunt pe campionatele care nu se pariaza mult in GG3+ in cota de 2 sau 2.25 dar care e necesar sa le pariezi cu sange in instalatie pe 200 de lei biletul! asta e singura varianta prin care poti castiga la pariuri, daca joci soliste TE CURETI, vrei sa iti insir eu favoritele de saptamana care s-a terminat in care au iesit numai BOMBE? la cota de 1, 30?

| TFL007 a răspuns:

Si o mai repet daca esti jucator din ala de pierde un meci sau doua pe biletul facut din 20 de evenimente, daca vrei sa te lasi de sportul asta, dezactivezi din setari flashscore pentru ca daca te uiti pe rezultate O VEI LUA RAZNA

| hacktek a răspuns:

Pune niste lumanari la biserica, plateste un popa sa iti citeasca niscaiva acatiste. Nu te zgarci; cine stie, poate i se face lu' Jesus mila de tine si iti umple sacul!

| adrianpetrican explică:

Azi am pariat pe Romania 10000 lei ca nu va pierde la 3 goluri diferenta si am pierdut! am furat cardul mamei mele si am pariat toti banii! nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa-mi faca! laughing))))))) erau banii de sarbatori!

| adrianpetrican explică:

Acum sunt pe cale sa pierd 20000 lei pe norvegia polonia! am pus pe polonia sa nu piarda cu 11 goluri diferenta si uite ma ruineaza iar! nu stiu ce sa fac! bagamias in casele de pariuri!"! bagamias in ela!

| MireP a răspuns:

Presupun ca pui cote de 2.0 si pe cele mai sigure meciuri, dupa analize profunde.

Iti propun sa faci un experiment si sa lasi castigul de la cota 100 cateva bilete, sa pui 6 evenimente doar de cota 1.10; Iti da o cota spre 1.80, aproape iti dublezi banii, dar ar trebui sa fie usor de prins, nu?

Fa experimentul asta si vezi la ce concluzie ajungi.

| adrianpetrican explică (pentru MireP):

Nu pun cote de peste 1.60, 1,70 si 1.80 uneori si fac o cota de vreo 25-30