| SilentRain a întrebat:

Am primit un mesaj de la Altex, dar eu nu am făcut nici o comanda, e ciudat.
Cum ar trebui sa fac sa aflu cine și cum a trimis comanda pe Numărul meu sau dacă ma pune pe mine la plata fără ca eu sa fi făcut comanda...

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

O fi greșit aia numărul, mi s-a întâmplat și mie.
Dacă nume pe NUMELE tău, nu faci nimic.

| Dismally a răspuns:

Probabil a gresit cineva numarul, poti suna la ei sa vezi despre ce este vorba. Nu te pune nimeni la plata, nu ai facut tu comanda nu o ridici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce-ti vine?

Nu platesti coletul, pnm

| SilentRain explică (pentru anonim_4396):

Nu știu am primit mesajul asta, știu ca câteva luni în urma am făcut rata Altex, nu am prieteni doar foarte puține persoane cunosc numărul meu de telefon
https://imgur.com/a/wGpRBtQ

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Eu zic sa-ti modifici cate o cifra de la nr tau de telefon si sa suni diferite persoana sa le intrebi daca au Comandat de la altex laughing

| ThyDoom a răspuns:

Păi suni la Altex, ori aștepți coletul și îi spui curierului că s-a făcut o greșeală și că tu n-ai comandat de fapt nimic. Doar nu ți-l aruncă pe ușă și după îți iau portofelul, nu?

| SilentRain explică (pentru ThyDoom):

Nu știu dacă vine comanda la adresa mea..., thinking