| Anonim34231 a întrebat:

Am rezervat un zbor pe 22 ianuarie la Ryanair.
La dus am rezervat un loc si am putut printa boarding passu.
Dar la intoarcere nu am selectat nimic si imi scrie "Awaiting check-in".
Cum trebuie sa procedez?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti faci check-in cu cateva zile inainte de intoarcere. De preferat online. Daca il faci in aeroport inainte de imbarcare mai dai niste bani.

| Violleta2022 a răspuns:

La intoarcere, cu 2 zile inainte, intrii online si iti faci check in-ul si iti selectezi si locul, daca poti.
Daca nu poti sa-ti selectezi locul, mergi mai devreme in aeroport ca sa fii printre primii pasageri, cand se deschide casa cu zborul tau si ai sansa sa alegi ce loc vrei.

| mihai69 a răspuns:

Faci check-in și pentru zborul de întoarcere. Preferabil online.