| AlexCool_5717 a întrebat:

Am Samsung Galaxy Ace si are un punctulet pe ecran dar nu pe ecranul de touch screen ci pe ecranul adevarat! Cum fac sa nu mai fie punctul ajutor va rog!

Răspuns Câştigător
| corina6859 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la camera de fotografiat si m-am dus sa ii schimb ecranul
Pont:daca telefonul inca este in garantie du-te la centrul de unde l-ai cumparat pentru ca o sa til faca gratuit dar doar daca, inca mai este in garantie.

2 răspunsuri:
| Mita28 a răspuns:

Salut acela este un pixel care a murit si nu mai ai cum sa scapi de el asa va functiona pana vei schimba tot ecranul.

| AndreiMatei a răspuns:

E adevarat ce a zis Mita28. si un display de Galaxy Ace ajunge la 300 de lei... daca nu si mai mult!