| marcela290 a întrebat:

Am si eu intrebare TPU. Ce acte ar trebui să am la mine cand ajung la aeroport pentru plecare? E prima dată când călătoresc. Mai am nevoie de altceva in afara de buletin si tichetul de îmbarcare? (Călătoresc cu wizz air)

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Http://www.mihaijurca.ro/......pas-cu-pas

cel mai misto e cand isi ia zborul e minunat, calatorie placuta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pasaportul daca mergi intr-o tara din afara UE sau fara acord cu UE

| FruttiFresh300 a răspuns:

Depinde unde mergi, dar în principiu îți trebuie biletul și buletinul.

| marcela290 explică (pentru FruttiFresh300):

Biletul este Liverpool - Bucuresti. Biletul il am pe telefon (acel cod de bare cu toate detalii) mai am nevoie de ceva de pe email?

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru marcela290):

Printeaza-l și să-l ai cu tine.

| marcela290 explică (pentru FruttiFresh300):

Nu pot sa il printez il am pe aplicatie pe telefon. Nu am nici o optiune de genul

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru marcela290):

Atunci e ok, am crezut că il ai pe mail.

Răspuns utilizator avertizat