Întrebare recomandată | UnguruBulan123 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Am un voucher rabla electrocasnice si as dori sa cumpar un TV de pe eMAG insa voucherul nu e pe numele meu. Daca dau comanda pe numele meu se anuleaza voucherul sau cum trebuie procedat? Pe siteul eMAG nu am gasit nimic folositor.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Voulcher-ul este valabil doar daca cumperi TV-ul pe numele titularului voulcher-ului.

| UnguruBulan123 explică (pentru Bula):

Deci cand comand trebuie sa bag numele de pe voucher nu numele meu nu?

| Bula a răspuns (pentru UnguruBulan123):

Trebuie sa faci comanda pe numele si adresa celui de pe voulcher.
Vor transporta televizorul acolo si vor preda persoanei respective.

| UnguruBulan123 explică (pentru Bula):

Ok asa am si facut mersi mult

4 răspunsuri:
| DamnedDark a răspuns:

Nu ar trebui sa fie nicio problema
Odata ce e acceptat nu o sa-l anuleze.