| NiculaeClaudiuAndrei a întrebat:

Am si eu o intrebare,cine sunt utilizatorii de TPU care au dreptul sa șteargă sau sa schimbe categoria întrebărilor, sunt un fel de admini?

5 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Moderatori.

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru bustamante):

Adică,poti fi mai detaliat te rog frumos?

| bustamante a răspuns (pentru NiculaeClaudiuAndrei):

Persoane ce petrec foarte mult timp pe aici primesc statutul de moderator. Ce vrei sa stii mai mult? De obicei primesti ceva cand petreci foarte mult timp oriune. Ce ai nevoie mai exact? Vrei sa cumperi TPU? Unde vrei sa ajungi cu aceasta intrebare?

| NiculaeClaudiuAndrei explică (pentru bustamante):

Scuze,am intrebat si eu, off numai are voie omul sa intrebe si el

| adorbanii a răspuns:

Sunt niște frustrați