| danielsferle a întrebat:

Deci daca am trimis o cerere de prietenie cuiva pe Facebook si mi-a sters cererea, exista posibilitatea cumva, ca sa ii pot trimite alta? Adica acum daca intru pe profilul lui/ei nu mai imi arata _adauga ca prieten_ sau cererea de prietenie a fost trimisa ci doar urmareste si mesaj, doar atat imi arata si as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate de a putea trimite din nou o cerere de prietenie tot acelei persoane... Mersi mult

2 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! O cunostiinta a fost in situatia asta si a putut sa-i mai trimita cerere respectivei persoane abia dupa un an, pana atunci nu-i aparea la fel ca si in cazul tau butonul de add. Asta a fost mai demult nu stiu daca se mai aplica si acum asa. Eu nu stiu sa fie vreo posibilitate, cred ca e ca si in cazul in care blochezi pe cineva si nu-i mai poti vedea profilul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru simina96):

Inteleg, de blocat nu sunt pentru ca ii pot vedea profilul, doar cum spuneam nu mai pot sa ii dau add... oricum mersi