| anonim_4396 a întrebat:

exista modem wifi de la Telekom? Pentru ca vreau sa-mi fac un abonament.Nu mai suport netul de la UPC.Ce sfat mi-at da?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau router, care e mai bun decat modemul.

| Andersen2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am auzit ca ar fi mai bun router-ul dar e prin cablu si trebuie sa am grija cum ii pun cablu. Si apropo imi instaleaza cineva router-ul nu? adica asa stiam ca vine un angajat de la ei sa mi-l puna

| KillaNoFilla a răspuns:

Se numeste router si vin ei sa instaleze tot.
Atata timp cat ai driverul de net, ei trebuie sa-ti asigura conexiune la internet.

| Alexul99 a răspuns:

Si eu sunt de la upc si vreau sa ma schimb de la ei
Multi prieteni mi-au recomandat digi

| Cezica a răspuns:

Un router pe care nu il platesti deloc, nici in chirie nici pe loc.
Cand vei renunta la Telekom, atunci eu vor lua router-ul inapoi, in rest, ti-l schimba fara probleme
Eu beneficiez de serviciile Telekom de ceva timp si le recomand cu incredere. Internet rapid si eficient, si mai ales nu mi se pare scump