| XtaZy a întrebat:

La Samsunt S3650 Corby cum fac si eu sa pun o imagine simplu, sa nu mai fie impartita in 3? Exista vreo modalitate? Multumesc

Răspuns Câştigător
| dmrtr a răspuns:

Si eu am vrut sa fac asta dar nu mi-a mers ...asa este telefonul, orice imagine pe care vrei sa o pui la fundal va fi impartita in trei! asa miau si zis aia de unde am luat telefonul big grin
bafta! funda?

2 răspunsuri:
| Alexandra12399 a răspuns:

Pai e importanta rezolutia... daca vrei sa nu fie impartita in 3 alege rezolutie mai mare

| XtaZy explică (pentru Alexandra12399):

Rezolutie mai mare la ce? am o imagine de pe calculator!