| Eღilia62 a întrebat:

martisoarele se poarta cu tot cu folie si cutiuta sau se scot din cutie?

Răspuns Câştigător
| coddy24 a răspuns:

Pai acum depinde cum sunt ambalate.le poti da si in cutie si fara.e la alegerea ta dar daca au un ambalaj frumos da`l asa pentru ca nu se mai tine martisorul in piept...e cu dus intors happy

14 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Se va scoate din folie si din cutie.

| 123456 a răspuns:

laughing normal ca se scot din ambalaj doamne ce intrebare

| JasonMcCann a răspuns:

Se poarta doar modelul.Este bine sa pori cosar sau potcoava pentru ca aduc noroc.

| Kesariona a răspuns:

Asta e pusa la mistobatting eyelashes?

| veronica a răspuns:

Martisorul se poarta fara folii sau cutii

| ღdiaღ a răspuns:

Se scot

| dolcedolecegabanad12345678899098 a răspuns:

Se scot din cutie, caci daca le pui cu folie si cutie arata urat, intelegi, tu? funuda?

| aly1192 a răspuns:

Martisoarele se scot din cutie

| FlorinaRuby a răspuns:

Bunahappy
martisoarele se scot din cutie, se scot din folie, ele se poara doar cu snurul rosu cu alb.

sper ca te.am ajutat:*
fundita`?puppy dog eyes

| lsgsfh a răspuns:

Se scot din cutie si se pun in partea stanga. Sper ca ti-am fost de folos! fundita? kiss

| catutzza a răspuns:

Se scotlaughing fundabig grin

| catutzza a răspuns:

Nu toateeeeeeeeeeee se dau jos din folie dar 99, 9 se scot.eu am cateva care nu se pot scoate din folie funda plssbig grin:*:*

| rOxii_9118 a răspuns:

Da! Se scot din cutie/folie si le prinzi in piept sau unde crezi.depinde.(cu un bold.)insa cand le oferi cuiva le lesi in cutie/folie.

| AndaLovePurple a răspuns:

Pai daca vrei sa daruiesti un martisor trebuie sa il lasi in ffolie sau cutie