| KathyJessica69 a întrebat:

merge descarcat de pe net un windows 7 si tras pe Cd si sa incep instalarea pe laptop? adica nu trebuie neaparat sa fie un Cd original?
dau funda pentru raspuns bun
:/

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai merge dar sa fie windowsu bun si depinde cum il faci pe cd. deci de mers merge odata ce windowsu e bun. si eu tot de pe net am descarcat si l-am instalat.

| olivert1310 a răspuns:

Sigur ca merge. In primul rand windows 7 incape pe un dvd nu pe un cd, iar in al doielal rand riscul pe care ti-l asumi cand instalezi o copie de windows dupa net si nu dupa un dvd original, risti sa nimeresti unul prost care iti va da tot felul de erori posibile. Incearca sa instalezi un windows care a mai fost verificat si de altcineva. Pe net multi spun ca le merge si nu-i nicio problema insa nu stii niciodata ce inseamna la ei "nicio problema". In concluzie, DA poti, insa risti sa descarci o versiune de windows modificat si plin de erori.