| Carl a întrebat:

Am si eu o intrebare:tatal meu a avut un abonament la vodafone si nu stiu ce a facut dar l-a transformat in Orange. Punctele de loialitate s`au pastrat? Daca da cam cate s`au acumulat? Are telul ala la abonament cam de prin 2008.Si cum pot afla numarul exact al punctelor? Multumesc

2 răspunsuri:
| katala a răspuns:

La trecerea dintr-o retea de telefonie in alta punctele de loialitate se pierd.

| Roxana_2291 a răspuns:

Iti poti face un cont gratis pe https://www.vodafone.ro/myvodafone/index.htm si aici poti afla raspunsul la orice intrebare. sau suna la *222