| Marisella a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am primit like la o poza pe facebook, apoi cand am vrut sa ma uit la ce poza am primit like nu am vazut niciun like si nici la notificari nu mi-a aparut. Care este problema, de ce nu am mai vazut like-ul? thinking

Răspuns Câştigător
| Sports a răspuns:

Pi nu ti-a aparut likeul pentru ca pesroana care ti la dat la sters, adica a dat pe nu imi mai place.
Funda, please big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Stefanyya a răspuns:

Aceea persoana prima data ti-a dat LIKE la poza.Iar imediat dupa a dat NU IMI MAI PLACE.Dar tie asa ti-a dat notificare ca ti-a dat LIKE.Fiind ca nu are cum sa iti dea noificare ca ti-a dat NU IMI MAI PLACEbig grin... Fundapuppy dog eyes