| bmcriss a întrebat:

Am si eu o problema cu pc. Si inainte si dupa ce am reinstalat windows, daca intru pe youtube, trilulilu, 220 sau orice alt site sa vad un videoclip mi se blocheaza si isi da restart.stie cineva care-i problema?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...s-ar putea sa fie de vina placa video!

| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :D

| prye a răspuns:

Instaleaza Adobe flash player si poate o sa mearga sa vezi videourile respective... sper ca ti.am fost de folos... big grin