| 13Denisa a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Am iphone3 16GB cand doresc sa descarc din "APP STORE" imi descarca aplicatia pe ecran si imi scrie "in asteptare". Sunt conectata la app store, la internet si am si memorie suficienta. Vreau sa precizez ca nu am antivirus. Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Ce descarci s-ar putea sa nu fie compatibil cu telefonul tau.
Ai grija nu forta instalari asa ca poti bloka telefonul si dai de alte belele.
Succes