| 4LeafCloves a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. Tocmai ce mi-am cumpaat internet pe mobil si nu imi merge opera mini. Am cautat peste tot pe vodafone si spune ca merge internetul. In schimb am vazut ca nu merge opera mini.
Si as vrea sa stiu daca mi-am cumparat net degeaba. Pentru ca pe vodafone live am gratis si... ma cam plictisesc de el.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poate nu suporta telefonul tau operasad

| Klara a răspuns:

Nu merge, si sora mea are Vodafone si cand si-a descarcat Opera nu a mers... Incearca Safari, e cam la fel de bun:d