| mitzabal a întrebat:

Am si eu o problema cu un calculator, am instalat windowsul pentru ca mi se restarta cand intram in windows si am zis ca este un virus si acum dupa ce este formatat tot hard diskul, face aceeasi problema. Ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Formateaza ambele partitii.

| alice014 a răspuns:

Si eu am avut o problema asemanatoare, nu stiu care era cauza, dupa un timp destul de scurt de folosire mi se restarta calculatorul singur. A fost formatat, a marit memoria, etc... si tot nu s-a reparat (problemele incepusera cand nu mai recunostea un local disk). Dupa aceea a umblat cineva la RAMi (aveam 2) si unul era stricat, deci l-a inlocuit, si dupa aceea a mers. Nu stiu daca e adecvat problemei tale raspunsul meu., dar ai putea sa verifici.