| Gabriel_Simion_1994 a întrebat:

Am si eu o problema cu un LG l9 p760.Am limita de stocare la mesaj de 5000 pe o singura conversatie...dar dupa 200 de mesaje imi spune ca am atins limita si daca vreau in continuare sa trimit acest mesaj.Cum scap de aceasta eroare.

2 răspunsuri:
| Daniel_Marusoy_1995 a răspuns:

Sall, simplu încerci sa ștergi unele mesaje și dacă tot nu merge. Dai un reset factory. Și poate o să meargă!

| Gabriel_Simion_1994 explică (pentru Daniel_Marusoy_1995):

Da am incercat orice e posibil.problema este ca nu ar trebui sa imi dea aceasta eroare din moment ce am limita de 5000 de sms la o singura pers