| BuBBlesykeSs a întrebat:

Am si eu o problema...mi-am cumparat acum 2 zile niste adidasi...si in parte de sus mai exact in" bot"au inceput sa mi se indoaie si sa se vada oarecum urat dar asta mi se intampla doar la cel din dreapta pe care l-am probat prima data si care era pe raft (probabil a mai fost probat si de altcineva ) ce as putea sa-i fac?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Femeile sunt frumoase pe tocuri nu in adidasi.

| BuBBlesykeSs explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cateodata mai merg si adidasii

| TheGentleman a răspuns:

Te sfătuiesc să-i returnezi și să-i rogi să-i schimbe. happy

| Fr3shb0y a răspuns:

Sa te duci cu bonu dacă îl mai ai și sa le prezinți situația. Sigur trebuie sa ii schimbe.