| rpushtiu a întrebat:

Am si eu un cont de facebook este primul meu cont facut big grin iar acum nu mai stiu email-ul pe care l-am facut si nici parola la cont nimic! Stie cineva cum pot afla email-ul in cauza parola ceva?

Răspuns Câştigător
| gocops a răspuns:

Fara email sau parola nimic dar daca ai numele pune un coleg sa-l caute sau ceva si la profil iti gaseste emailul iar daca ai emailul dai sa-ti regasesti parola big grin succesbig grin

| rpushtiu explică (pentru gocops):

Esti bun mersii chiar nu mi-a trecut prin cap! doar doi prieteni am pe fbk acela vechi laughing :*

5 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Hahaha incerci sa hackuiesti pe cineva?smug
nu ai cum, din cate stiu happy

| rpushtiu explică (pentru TreiSurori):

Eh nu ma pricep cu hackurile cu din astea laughing era bine asa ca ii spargeam id-ul prietenei mele laughing

| CaMeLeOnn a răspuns:

Sub locul unde trebuie sa introduci parola este forgot password. incearca si poate ai noroc

| rpushtiu explică (pentru CaMeLeOnn):

Chestia cu forgot password am incercat-o degeaba happy