| stefi7 a întrebat:

Am si eu un telefon samsung corby si am o problema...Cand vreau sa intru in agenda telefonica si la mesaje imi arata INITIALIZARE... Ce sa fac? De ce nu mai pot sa intru la mesaje si la agenda? De ce imi scrie INITIALIZARE?

4 răspunsuri:
| BrownyBrown55 a răspuns:

Pai, trebuie sa astepti, asa imi face si mie

| kleveruL a răspuns:

Trebuie sa astepti.mie cateodata imi sta pe initializare si dupa dispare si nu face nimic.si mai dau odata si intra. sau daca nu poti sa inchizi telefonul si sa il deschizi iar eventual sa scoti bateria. si sa o pui la loc. mie asa imi merge

| stefi7 explică:

Nu merge... de 2 zile imi scrie initializare, va multumesc acum l-am dus la service sadsadsad

| Bless_Vlad_1997 a răspuns (pentru stefi7):

Si al meu face la fel ce a avut al tau