| Rony56 a întrebat:

Am Sony Vegas 11 Pro și am făcut un videoclip. L-am selectat tot de pe Timeline (era pe bucățele) și când am dat Render As am dat.wmv (.avi nu mergea) și când se deschide video-ul și nu se aude nimic... sad Doar se vede. Și se vede foarte prost. Ce să fac?

6 răspunsuri:
| Rony56 explică (pentru Criterion):

Am raămas orb în ***** mă-tii.

| Criterion a răspuns (pentru Rony56):

Orb? Nu cred.Ai numarat stelutele la fix. Surd? Porneste difuzoarele, frate!
Inca ceva: descurca-te singur! Sau crezi ca totul vine pe tava pentru fr***ri?

| Rony56 explică (pentru Criterion):

Lol laughing a fost o gluma deci ai zis arunca un ochi laughing m-am uitat la videoclipuri si am ramas orb. lol era o gluma

| Criterion a răspuns (pentru Rony56):

Dupa injuratura? Asta da gluma! Inteligent!

| Rony56 explică (pentru Criterion):

Oricum mi-a mers. Ms