| anonim_4396 a întrebat:

Am sunat la un nr de tel ( 1204 ) ca am vazut pe TV daca stii cv solutie la ce intreaba ei câștigi ceva.
Si am sunat de multe ori si nu suna si nu se intampla nimic si se închidea.
Si am citit ca pentru fiecare apel ia 1. 19 euro decii? E cate ori am sunat si mi se închidea automat trebuie să plătesc 1. 19 euro?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Banuiesc ca da. Nu trebuie sa raspunda cineva ca sa fii taxat cu 1.19 euro la fiecare apel.
Ai fost inscris pe o lista si te contactau numai daca ieseai la tragerea la sorti.
Cu totii procedeaza asa, nu numai cu tine.
Din pacate, platesti ca sa nu castigi nimic.