| zAnemică a întrebat:

Am tableta Allview3SpeedDuoHd. E vreo problemă dacă o folosesc în timp ce se încarcă? Tata țipă la mine că el a pățit-o cu laptopul lui și acum nu-i mai merge bateria și'l ține mereu în priză.

Seriozitatee!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Nu se foloseste tableta in timp ce se incarca. Se distruge in timp si acumulatorul si incarcatorul. Tableta cand se incarca intra in "stand by" (se inchide ecranul, se opresc aplicatiile).
Incarcatorul tabletei nu suporta atat incarcarea optima a acumulatorului cat si folosirea tabletei.

| zAnemică explică (pentru horia2012):

Păăăi și dacă am încărcat'o de vreo 3 ori pana acum (am primit-o de Crăciun) în timp ce mă jucam se întâmplă ceva?
Promit că nu mai fac! laughing

Mulțumesc.

| horia2012 a răspuns (pentru zAnemică):

Cu placere. Nu se intampla nimic. Mai rar, ar fi mai bine. laughing